czwartek, 11 listopada 2010

No i zaczęłam!!!

Witam wszystkich.
Od września tego roku zaczęłam swoją  przygodę z kolorowymi mulinkami i stawiam pierwsze krzyżyki.I między innymi chcę pokazywać i dzielić się z innymi moją  krzyżykową przygodą,która wciąga i uzależnia.Na pewno inne haftujące osoby to potwierdzą.No i zaczęłam! Chciałam i to bardzo.Codziennie się zastanawiałam:
-czy zacząć?,
-a może jeszcze zaczekać?,
-a co ja tu będę pisać?,
-a co ja tu będę pokazywać?....bo przecież to co robię to nie jest siódmy cud świata.Ale dla mnie to (jak i zapewne dla każdej z Was)stworzona drobnostka to piękne dzieło.Mała rzecz,ale własnymi rękoma zrobiona.Nie ważne że krzywa,nie ważne że źle zszyta... Ale ważne że sama,że też coś potrafię i że te małe dzieła nie tylko są dla nas piękne ale, że potrafimy się zachwycać takimi małymi drobnostkami ,które same stworzyłyśmy  i  ogromnie się z tego cieszymy.

W końcu utworzyłam swojego bloga, a różne  tematy ,słowa(nie tylko o krzyżykach) na pewno się znajdą.

4 komentarze:

 1. Trzymam kciuki i czekam na wpisy ze zdjęciami;-0
  Dziękuję za odwiedziny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też się zbierałam czas jakiś z utworzeniem swojego bloga (powód ten sam- a co ja będę tu umieszczać, o czym pisać, itp.) i idzie całkiem nieźle i rozkręca się. Powodzenia i trzymam kciuki za wenę twórczą i chęci :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam Cię Iwonko :) Najtrudniejsze są początki, ale z tego co piszesz, masz zapał, masz wenę, wciągnięta już jesteś :D na pewno będziesz miała o czym pisać!

  OdpowiedzUsuń
 4. prace przepiękne
  będę częstym gościem na Twoim blogu

  a propo gdzie zamówiłaś prenumeratę cs?

  pozdrawiam

  abcd-xyz@o2.pl

  OdpowiedzUsuń